11-35DT-BD-15
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.11 X 0.35 BD 15--11-35DT-BD-15
Φύλλα δεδομένων: 11-35DT-BD-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 11-35DT-BD-15
Αριθμός εξαρτήματος 11-35DT-BD-15 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.11 X 0.35 BD 15--11-35DT-BD-15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12429 pcs Φύλλο δεδομένων 11-35DT-BD-15.pdf
Πλάτος 0.350" (8.89mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση Unplated
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 15.000" (381.00mm)
Ύψος 0.110" (2.79mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive