10-CBSF-0.5X1.25X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 10-CBSF-0.5X1.25X0.20--10S54--CI
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSF-0.5X1.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSF-0.5X1.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 10-CBSF-0.5X1.25X0.20--10S54--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6750 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSF-0.5X1.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
Αλλα ονόματα 10-CBSF-0.5X1.25X0.20
10-CBSF-0.5X1.25X0.20-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.250" (31.75mm)
Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount