LC51024VG-5F484C
Lattice SemiconductorLattice Semiconductor
Lattice Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CPLD 1024MC 5NS 484FBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.LC51024VG-5F484C.pdf2.LC51024VG-5F484C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LC51024VG-5F484C Κατασκευαστής Lattice Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5488 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LC51024VG-5F484C.pdf2.LC51024VG-5F484C.pdf
Τάση τροφοδοσίας - Εσωτερική 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 484-FPBGA (23x23)
Σειρά ispMACH™ 5000VG προγραμματιζόμενη Τύπος In System Programmable
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 484-BBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 90°C (TJ) Αριθμός μακροκυψέλες 1024
Αριθμός Logic Elements / Blocks 32 Αριθμός εισόδων / εξόδων 304
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Αριθμός μέρους βάσης LC51024
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LC51A
LC51A
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 51V 82.4V DO202AA