TYS252010L1R5N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5UH 1.3A 182 MOHM
Φύλλα δεδομένων: TYS252010L1R5N-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TYS252010L1R5N-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 1.3A 182 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 247377 pcs Φύλλο δεδομένων TYS252010L1R5N-10.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά TYS
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 79MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 182 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 182 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.8A