RM024-S125-M-30
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-S125-M-30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.RM024-S125-M-30.pdf2.RM024-S125-M-30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RM024-S125-M-30 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2626 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RM024-S125-M-30.pdf2.RM024-S125-M-30.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά - Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -95dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο RAMP Ισχύς - εξόδου 21dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα RM024-S125-M-20
RM024-S125-M-20-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση FHSS, MSK Μέγεθος μνήμης -
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 500kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 40mA ~ 136mA Τρέχουσες - Λήψη 36mA