RM024-P50-C-01
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-P50-C-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: 1.RM024-P50-C-01.pdf2.RM024-P50-C-01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RM024-P50-C-01 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5348 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RM024-P50-C-01.pdf2.RM024-P50-C-01.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά - Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -95dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο RAMP Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα RM024P50C01 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαμόρφωση FHSS, MSK Μέγεθος μνήμης -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 500kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 40mA ~ 166mA
Τρέχουσες - Λήψη 9.5mA ~ 36mA κεραία Τύπος Not Included, U.FL