MI0805K400R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0805K400R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.MI0805K400R-10.pdf2.MI0805K400R-10.pdf3.MI0805K400R-10.pdf4.MI0805K400R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI0805K400R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά MI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 240-2389-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 40 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 50 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.5A