MGV2520102R2M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.3A 119MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: MGV2520102R2M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV2520102R2M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.3A 119MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 590125 pcs Φύλλο δεδομένων MGV2520102R2M-10.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 240-3071-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 2.3A 119 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 119 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.4A