MGV17074R7M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 25A 5.5MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV17074R7M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 25A 5.5MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.693" L x 0.665" W (17.60mm x 16.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-3203-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Molded Inductor 25A 5.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 5.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Τρέχουσες - Κορεσμός 50A