MGV1207R10M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV1207R10M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100NH 60A 0.5 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV1207R10M-10.pdf2.MGV1207R10M-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV1207R10M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 100NH 60A 0.5 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4826 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MGV1207R10M-10.pdf2.MGV1207R10M-10.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2859-2
240-2859TR
240-2859TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Shielded Molded Inductor 60A 0.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 60A Τρέχουσες - Κορεσμός 120A