MGV06253R3M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV06253R3M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος POWER INDUCTOR SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV06253R3M-10.pdf2.MGV06253R3M-10.pdf3.MGV06253R3M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV06253R3M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2817-1
240-2817CT
240-2817CT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Molded Inductor 5A 51.6 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 51.6 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 13A