MGV0605100M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV0605100M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 4.5A 71.3 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV0605100M-10.pdf2.MGV0605100M-10.pdf3.MGV0605100M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV0605100M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 10UH 4.5A 71.3 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2908-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Molded Inductor 4.5A 71.3 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 71.3 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.3A