MGV06022R2M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MGV06022R2M-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 3.8A 46 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV06022R2M-10.pdf2.MGV06022R2M-10.pdf3.MGV06022R2M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV06022R2M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3.8A 46 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2890-2
MGV06022R2M-10-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.8A 46 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 46 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 11.5A