MGV04021R0M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.MGV04021R0M-10.pdf2.MGV04021R0M-10.pdf3.MGV04021R0M-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV04021R0M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-2802-1
240-2802CT
240-2802CT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.091" (2.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Molded Inductor 4.5A 27 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 7A