LI0402C221R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0402C221R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.LI0402C221R-10.pdf2.LI0402C221R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LI0402C221R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1465684 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LI0402C221R-10.pdf2.LI0402C221R-10.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm) Σειρά LI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 240-2554-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 220 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.028" (0.70mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 350 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 300mA