IC1206B821R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED INDUCT 820NH 150MA 900 MOH
Φύλλα δεδομένων: 1.IC1206B821R-10.pdf2.IC1206B821R-10.pdf3.IC1206B821R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IC1206B821R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED INDUCT 820NH 150MA 900 MOH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 820nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz Λεπτομερής περιγραφή 820nH Unshielded Inductor 150mA 900 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA