IC1206A332R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED INDUCT 3.33UH 50MA 700 MOH
Φύλλα δεδομένων: 1.IC1206A332R-10.pdf2.IC1206A332R-10.pdf3.IC1206A332R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IC1206A332R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED INDUCT 3.33UH 50MA 700 MOH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 10MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 3.33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 41MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.33µH Unshielded Inductor 50mA 700 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 50mA