IC0805A822R-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED INDUCT 8.2UH 15MA 1.1 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.IC0805A822R-10.pdf2.IC0805A822R-10.pdf3.IC0805A822R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IC0805A822R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED INDUCT 8.2UH 15MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 4MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 4MHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 26MHz Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 15mA 1.1 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 15mA