HZ0805C202R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0805C202R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.HZ0805C202R-10.pdf2.HZ0805C202R-10.pdf3.HZ0805C202R-10.pdf4.HZ0805C202R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HZ0805C202R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά HZ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 240-2396-2
HZ0805C202R10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 2 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 500 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 300mA