HZ0603B751R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0603B751R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.HZ0603B751R-00.pdf2.HZ0603B751R-00.pdf3.HZ0603B751R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HZ0603B751R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά HZ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 240-1144-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 750 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 600 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 200mA