HR2220P601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HR2220P601R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.HR2220P601R-10.pdf2.HR2220P601R-10.pdf3.HR2220P601R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HR2220P601R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm) Σειρά HR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5650 Metric) Αλλα ονόματα 240-2432-2
HR2220P601R10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.130" (3.30mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 25 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 4A