HF0402B102R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.HF0402B102R-10.pdf2.HF0402B102R-10.pdf3.HF0402B102R-10.pdf4.HF0402B102R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HF0402B102R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm) Σειρά HF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1 kOhms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.028" (0.70mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.25 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 200mA