DA1206C121R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
DA1206C121R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Φύλλα δεδομένων: 1.DA1206C121R-00.pdf2.DA1206C121R-00.pdf3.DA1206C121R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DA1206C121R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά DA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Αλλα ονόματα 240-1147-2
DA1206G121R-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.032" (0.80mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 200 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 300mA