CPI1008J4R7R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI1008J4R7R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 1.1A 200 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CPI1008J4R7R-10.pdf2.CPI1008J4R7R-10.pdf3.CPI1008J4R7R-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPI1008J4R7R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.1A 200 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Multilayer Inductor 1.1A 200 mOhm 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A Τρέχουσες - Κορεσμός -