CPI0805H1R2R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI0805H1R2R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2UH 800MA 160 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CPI0805H1R2R-10.pdf2.CPI0805H1R2R-10.pdf3.CPI0805H1R2R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPI0805H1R2R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 800MA 160 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Multilayer Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CPI
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Multilayer Inductor 800mA 160 mOhm 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός -