CMX1211W182B-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 1.8UH 9A 2LN SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CMX1211W182B-10.pdf2.CMX1211W182B-10.pdf3.CMX1211W182B-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMX1211W182B-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 1.8UH 9A 2LN SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.984" W (31.50mm x 25.00mm) Σειρά CMX
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 240-3044
CMX1211W182B-10-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 1.8µH @ 100kHz Ύψος (Max) 0.748" (19.00mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 9A DCR 14 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 14 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 9A εγκρίσεις -