CM5740Z241B-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 20A 4LN 100 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.CM5740Z241B-00.pdf2.CM5740Z241B-00.pdf3.CM5740Z241B-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM5740Z241B-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 20A 4LN 100 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.570" L x 0.395" W (14.48mm x 10.03mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 8 PC Pin Αλλα ονόματα 240-2234
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.367" (9.32mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Through Hole 100 Ohms @ 100MHz 20A DCR 1.3 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.3 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 20A εγκρίσεις -