CM4545Z131B-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM4545Z131B-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 10A 4LN 130 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.CM4545Z131B-00.pdf2.CM4545Z131B-00.pdf3.CM4545Z131B-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM4545Z131B-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 10A 4LN 130 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.448" L x 0.448" W (11.38mm x 11.38mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 8 PC Pin Αλλα ονόματα 240-1107
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 130 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.377" (9.57mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Through Hole 130 Ohms @ 100MHz 10A DCR 3 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 10A εγκρίσεις -