CM3032V301R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3032V301R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM3032V301R-00.pdf2.CM3032V301R-00.pdf3.CM3032V301R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM3032V301R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 8A 4LN 300 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.320" W (7.62mm x 8.13mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 8 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-1118-6
CM3032V301R00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 300 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.580" (14.73mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 8A DCR 10 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 8A εγκρίσεις -