CM2021Y330R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2021Y330R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 15A 2LN 33 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM2021Y330R-10.pdf2.CM2021Y330R-10.pdf3.CM2021Y330R-10.pdf4.CM2021Y330R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM2021Y330R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 15A 2LN 33 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 280V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.231" L x 0.220" W (5.88mm x 5.60mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2322 (5956 Metric), 4 Lead Αλλα ονόματα 240-2502-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 33 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.150" (3.80mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100MHz 15A DCR 0.75 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 0.75 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 15A εγκρίσεις -