CM1812X330R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM1812X330R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 10A 2LN 33 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM1812X330R-00.pdf2.CM1812X330R-00.pdf3.CM1812X330R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM1812X330R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 10A 2LN 33 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.120" W (4.57mm x 3.05mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), 4 Leads Αλλα ονόματα 240-2357-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 33 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.103" (2.61mm) Τύπος φίλτρου -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100MHz 10A DCR 3 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 10A
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CM18-12NPP-EW1
CM18-12NPP-EW1
Κατασκευαστές: SICK
Περιγραφή: SEN PROX M18 NON-FLSH PNP CBL
Σε απόθεμα: 558 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CM1816-10PK
CM1816-10PK
Κατασκευαστές: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή: LAMP INCAND RT-3.25 MIN BAYO 13V
Σε απόθεμα: 5449 pcs
Κατεβάστε: CM1816-10PK.pdf
RFQ
CM1820
CM1820
Περιγραφή: LAMP INCAND RT-3.25 MIN BAYO 28V