CH0805D900R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CH0805D900R-10.pdf2.CH0805D900R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CH0805D900R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164404 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CH0805D900R-10.pdf2.CH0805D900R-10.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Σειρά CH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.047" (1.20mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 300 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 400mA