86785EA05500600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO,NICU,PTAFG,NF,NR,REC .12X55.0
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 86785EA05500600 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή IO,NICU,PTAFG,NF,NR,REC .12X55.0 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27140 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Σε απόθεμα: 70870 pcs
Κατεβάστε: 8679-0-15-15-16-14-10-0.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .022-.034 SOLDER
Κατεβάστε: 8679-0-15-01-16-27-10-0.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG 1POS 22AWG WHITE
Περιγραφή: LGH-1 PLUG TO CBL 16AWG 28.38"
Σε απόθεμα: 703 pcs
Περιγραφή: LGH-1/2L PLUG TO CBL 16AWG
Σε απόθεμα: 620 pcs
Σε απόθεμα: 519 pcs
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 6POS LGH
Σε απόθεμα: 498 pcs
Περιγραφή: LEAD ASSY RCPT 1POS 22AWG GOLD
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 2COND 10AWG
Σε απόθεμα: 75 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: LGH CONTACT PIN
Κατεβάστε:
Περιγραφή: MULTI-PIN MIN CRT ASSY
Σε απόθεμα: 155 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών