4903EL51K00247
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4903EL51K00247.pdf2.4903EL51K00247.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
410 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4903EL51K00247 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 78756 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4903EL51K00247.pdf2.4903EL51K00247.pdf
Πλάτος 0.535" (13.60mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 2.470" (62.74mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.091" (2.30mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4904-S
4904-S
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: INDUCTOR ADJUST 117NH THRU HOLE
Σε απόθεμα: 5837 pcs
Κατεβάστε: 4904-S.pdf
RFQ
49039GREENSP
49039GREENSP
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: DEKAFIX 6.0 GREEN SPEC PRT
Σε απόθεμα: 12453 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4904
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: CONN QC TAB 0.187 SOLDER
Κατεβάστε: 4904.pdf
4905
Περιγραφή: CONN QC TAB 0.205 SOLDER
Κατεβάστε: 4905.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: INDUCTOR ADJUST 148NH THRU HOLE
Κατασκευαστές: Sigma Designs
Περιγραφή: CD ROM ZW0301 STARTER KIT 5.0X
Κατεβάστε:
Περιγραφή: INDUCTOR ADJUST 86NH THRU HOLE
Κατεβάστε: 4903-S.pdf
49039REDSP
49039REDSP
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: DEKAFIX 6.0 RED SPEC PRT
4903EK51K00261
4903EK51K00261
Κατεβάστε: 4903EK51K00261.pdf
Κατασκευαστές: Lumberg Automation
Περιγραφή: ASB 2-RKWT 4-3-224/3 M
49039YELLOWSP
49039YELLOWSP
Περιγραφή: DEKAFIX 6.0 YELLOW SPEC PRT
Περιγραφή: INDUCTOR ADJUST 193NH THRU HOLE
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών