4803EA51K00673
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
69 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4803EA51K00673 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 15964 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος - Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα - Σειρά 51K
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 6.730" (170.94mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Schurter
Περιγραφή: SLEEVE 5.59MM
Σε απόθεμα: 174444 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Schurter
Περιγραφή: CONN JACK STEREO 6.35MM
Κατεβάστε: 4803.3300.pdf
RFQ
4804
Κατασκευαστές: Inspired LED
Περιγραφή: 4 INCH CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG
Κατεβάστε: 4804.pdf
Περιγραφή: CONN JACK STEREO 6.35MM R/A
48036
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: COMBINATION KNIFE AND SCISSORS S
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 3/4"
4804 REV D-G
4804 REV D-G
Κατασκευαστές: Aavid Thermalloy
Περιγραφή: MOUNTING KIT
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
4803EC51H01312
4803EC51H01312
Περιγραφή: IO NICU PTAFG PU V0 REC
Κατεβάστε: 4803EC51H01312.pdf
Περιγραφή: CONN JACK MONO 6.35MM
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών