4541AD51G01350
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 4541AD51G01350.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4541AD51G01350 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 39192 pcs Φύλλο δεδομένων 4541AD51G01350.pdf
Πλάτος 0.252" (6.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 13.500" (342.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.051" (1.30mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4541AB51G00450
4541AB51G00450
Σε απόθεμα: 79461 pcs
Κατεβάστε: 4541AB51G00450.pdf
RFQ
4542
Κατασκευαστές: Lumberg Automation
Περιγραφή: RST 4-295/10 M
Σε απόθεμα: 3959 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
4542-440-AL
4542-440-AL
Κατασκευαστές: RAF
Περιγραφή: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 1"
Κατεβάστε: 4542-440-AL.pdf
4542-440-SS
4542-440-SS
Κατασκευαστές: RAF
Περιγραφή: HEX STANDOFF #4-40 SS 1"