4533EP51K00712
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4533EP51K00712.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
71 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4533EP51K00712 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 17679 pcs Φύλλο δεδομένων 4533EP51K00712.pdf
Πλάτος 0.630" (16.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 7.120" (180.85mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.157" (4.00mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
45334C
45334C
Κατασκευαστές: Murata Power Solutions
Περιγραφή: FIXED IND 330UH 350MA 2.54 OHM