4520PA51H00012
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 SQ
Φύλλα δεδομένων: 1.4520PA51H00012.pdf2.4520PA51H00012.pdf3.4520PA51H00012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6697 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4520PA51H00012 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 2.000" (50.80mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Square Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.120" (3.05mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 2.000" (50.80mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive