4379PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4379PA51H01800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GSKT FAB/FOAM 14.33X457.2MM BELL
Φύλλα δεδομένων: 1.4379PA51H01800.pdf2.4379PA51H01800.pdf3.4379PA51H01800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
49 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4379PA51H01800 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.563" (14.30mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Bell Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 4379-PA-51H-01800
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 18.000" (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.071" (1.80mm)