4315AB51K04800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRS PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4315AB51K04800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
11 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4315AB51K04800 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 2821 pcs Φύλλο δεδομένων 4315AB51K04800.pdf
Πλάτος 1.346" (34.20mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 48.000" (121.92cm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
43151
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: CRIMPS PUSH ON TERM 22-14AWG
Σε απόθεμα: 5146 pcs
Κατεβάστε: 43151.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN HDR 4POS 7.50MM R/A SLDR
Σε απόθεμα: 68018 pcs
Κατεβάστε: 43160-1104.pdf
RFQ
43154
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: CRIMP INSULTE/NON INSUL 2-0AWG
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.438"
Περιγραφή: DIE SET TERMINAL 14-22 AWG
Περιγραφή: CRIMP INSULTE/NON INSUL 6-4AWG
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 7.50MM PCB SLDR
Περιγραφή: CONN HDR 3POS 7.50MM R/A SLDR
Κατασκευαστές: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή: LENS BLUE 180DEG WIDE SNAP IN
Κατασκευαστές: L3 Narda-MITEQ
Περιγραφή: 4-WAY POWER DIVIDER
Σε απόθεμα: 75 pcs
Κατασκευαστές: L3 Narda-MITEQ
Περιγραφή: POWER DIVIDER
Σε απόθεμα: 171 pcs
4315AB51K00305
4315AB51K00305
Κατεβάστε: 4315AB51K00305.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών