4283AB51K01214
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRS PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 1.4283AB51K01214.pdf2.4283AB51K01214.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
158 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4283AB51K01214 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 41285 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4283AB51K01214.pdf2.4283AB51K01214.pdf
Πλάτος 0.157" (4.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.140" (308.36mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.079" (2.00mm) Μέθοδος συνημμένο -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή: MULTI CON-X GROMMET
Σε απόθεμα: 252425 pcs
Κατεβάστε: 4283-24.pdf
RFQ
4283A
4283A