4245PA51H00300
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4245PA51H00300.pdf2.4245PA51H00300.pdf3.4245PA51H00300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
410 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4245PA51H00300 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.118" (3.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 3.000" (76.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.039" (1.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive