4242PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4242PA51H01800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GSKT FAB/FOAM 6.4X457.2MM DSHAPE
Φύλλα δεδομένων: 1.4242PA51H01800.pdf2.4242PA51H01800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4242PA51H01800 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 48087 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4242PA51H01800.pdf2.4242PA51H01800.pdf
Πλάτος 0.252" (6.40mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 903-1087 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 18.000" (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.252" (6.40mm)
Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4242PA51H09600
4242PA51H09600
Περιγραφή: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Κατεβάστε: 4242PA51H09600.pdf
RFQ
4243-6
Κατασκευαστές: L3 Narda-MITEQ
Περιγραφή: RF DIR COUPLER 1-3.5GHZ MODULE
Σε απόθεμα: 127 pcs
Κατεβάστε: 4243-6.pdf
RFQ
4242PA51G01800
4242PA51G01800
Κατεβάστε: 4242PA51G01800.pdf
Κατεβάστε: 4242PA51H01200.pdf
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: ASSY DOUBLE BINDING POST R/B
Κατεβάστε: 4243-0.pdf
Περιγραφή: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Κατεβάστε: 4242PA51G01641.pdf
Περιγραφή: BINDING POST W/DOUBLE MOUNT RED
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: FUSE BLOCK CARTRIDGE CHASSIS MNT
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: L3 Narda-MITEQ
Σε απόθεμα: 132 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών