4240PA51G01275
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 DSH
Φύλλα δεδομένων: 1.4240PA51G01275.pdf2.4240PA51G01275.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
117 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4240PA51G01275 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 40193 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4240PA51G01275.pdf2.4240PA51G01275.pdf
Πλάτος 0.299" (7.60mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα D-Shape Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.750" (323.85mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.098" (2.50mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive