4225GG51N00715
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IO NICU MESHG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4225GG51N00715.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
110 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4225GG51N00715 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 29176 pcs Φύλλο δεδομένων 4225GG51N00715.pdf
Πλάτος 0.902" (22.90mm) Τύπος Fabric Over Foam
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 7.150" (181.61mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.059" (1.50mm) Μέθοδος συνημμένο -
Σχετικά προϊόντα
4226
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: BOX ALUM BLUE 8.32"L X 4.22"W
Σε απόθεμα: 1489 pcs
Κατεβάστε: 4226.pdf
RFQ
422601 BK013
422601 BK013
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: HOOK-UP SOLID 26AWG BLACK 5000'
Σε απόθεμα: 240 pcs
Κατεβάστε: 422601 BK013.pdf
RFQ
4225-0
Περιγραφή: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" BLACK
Σε απόθεμα: 5194 pcs
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Lumberg Automation
Περιγραφή: RSMV 3-RKMWV 3-294/1,5 M
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CLIP MAXIGRABBER D-I-Y 6" RED
4225FO50600313
4225FO50600313
Περιγραφή: IO NICU MESH PU NR REC
Κατεβάστε: 4225FO50600313.pdf
422601 BL013
422601 BL013
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: HOOK-UP SOLID 26AWG 300V BLU 50'
Κατεβάστε: 422601 BL013.pdf
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Κατεβάστε: 4226.pdf
422601 BK001
422601 BK001
Περιγραφή: HOOK-UP SOLID 26AWG BLACK 100'
Κατεβάστε: 422601 BK001.pdf
4225EB50600313
4225EB50600313
Κατεβάστε: 4225EB50600313.pdf
4225FK50600341
4225FK50600341
Κατεβάστε: 4225FK50600341.pdf
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE LINK X 2.5A 8.5"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών