4219PA51H01200
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4219PA51H01200.pdf2.4219PA51H01200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
98 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4219PA51H01200 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 24066 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4219PA51H01200.pdf2.4219PA51H01200.pdf
Πλάτος 0.512" (13.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.000" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.039" (1.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4219PA51H01800
4219PA51H01800
Περιγραφή: GASKET FAB/FOAM 13X457.2MM RECT
Σε απόθεμα: 25178 pcs
Κατεβάστε: 4219PA51H01800.pdf
RFQ
421A
421A
Κατασκευαστές: Wakefield-Vette
Περιγραφή: HEATSINK POWER TO-3
Σε απόθεμα: 7754 pcs
Κατεβάστε: 421A.pdf
RFQ
4219AE51K00610
4219AE51K00610
Περιγραφή: GK NICU NRS PU V0 REC
Κατεβάστε: 4219AE51K00610.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN QC RCPT 16-20AWG 0.205
Κατεβάστε: 42199-1.pdf
Κατεβάστε: 42199-2.pdf
421F
421F
Κατασκευαστές: Wakefield-Vette
Περιγραφή: HEATSINK POWER TO-3
Κατεβάστε: 421F.pdf