4216PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4216PA51H01800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GASKET FAB/FOAM 10X457.2MM RECT
Φύλλα δεδομένων: 1.4216PA51H01800.pdf2.4216PA51H01800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4216PA51H01800 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 29247 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4216PA51H01800.pdf2.4216PA51H01800.pdf
Πλάτος 0.394" (10.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα 903-1081 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 18.000" (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.315" (8.00mm)