4215PA51G00100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4215PA51G00100.pdf2.4215PA51G00100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2047 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4215PA51G00100 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 519558 pcs Φύλλο δεδομένων 1.4215PA51G00100.pdf2.4215PA51G00100.pdf
Πλάτος 0.276" (7.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.039" (1.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive