4212PA51H00024
Laird TechnologiesLaird Technologies
4212PA51H00024 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 SQ
Φύλλα δεδομένων: 1.4212PA51H00024.pdf2.4212PA51H00024.pdf3.4212PA51H00024.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2047 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4212PA51H00024 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.197" (5.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Square Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.240" (6.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.197" (5.00mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive