4208PA51G01305
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4208PA51G01305.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
98 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4208PA51G01305 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 28406 pcs Φύλλο δεδομένων 4208PA51G01305.pdf
Πλάτος 0.394" (10.00mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Μήκος 13.050" (331.47mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 1.000" (25.40mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive